běh Janovice-Klenová

V sobotu 12.9.2015 se konal den otevřených dveří KPJ.

V jeho programu byl běžecký závod spojený s pochodem na Klenovou, jehož hlavní myšlenkou nebylo sportovat, ale přispět startovným na fond „Pomůžeme Janině zpět do života“.

V sobotu se tak přihlásilo 51 lidí na trať běhu a 275 lidí se přihlásilo na pochod. Dohromady tak bylo přihlášeno a zaplaceno 326 lidí.

Před 12 hodinou se hromadně přešlo přes vojenský areál na místo startu, kde ještě proběhla rozprava a společná fotka.

Pak už se toto velké „stádo“ pustilo do zdolávání Klenové, panovala dobrá nálada a bylo vlastně jedno, zda někdo vyhrál, zda byl poslední a nebo zda to vůbec někdo absolvoval…

V cíli dostal každý účastnickou medaili, občerstvil se ovocem a pak proběhlo vyhlášení nejlepších pěti závodníků v každé kategorii.

Ještě jednou chci všem poděkovat za vaše příspěvky!